Okullara Özel / Öğretmenler Günü Hediye Setleri


Okullara Özel / Öğretmenler Günü Hediye Setleri

Okullara Özel / Öğretmenler Günü Hediye Setleri 

Öğretmenler bizi yarınlara hazırlarken hayatımızdaki kaç yanlışında bir doğruyu götürdüğünü bize sıkılmadan defalarca anlatır. Bu değerli insanları yılın sadece bir gününde anmak doğru değildir ancak hiç olmazsa bunu öğretmenler gününde atlamamak gerekir. Öğretmen bize bazen bir anne bazen de bir baba olabilir.  Ancak her dediğine inanmıyor olsak da onların yaşamdaki tek bir gayesi vardır öğrencilerine en iyisini öğretebilmektir. 

Firmamız hepimiz için önemi olan öğretmenlerimizi unutmadan onlara öğretmenler gününde sizi anımsayabilecekleri hediye kitleri hazırlar. İster en çok sevdiğiniz öğretmeninize isterseniz ayırt etmeden tüm öğretmenlerinize bu güzel hediye setlerimizden sunabilirsiniz.

Eğitimin en temelinde bulunan öğretmeniniz için 24 Kasım öğretmenler gününe özel hazırlatacağınız hediye kitleri ile onları önemsediğinizi ve onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Bir ülke, bir millet için eğitimin ve öğretimin ne kadar önemli olduğunu anlatan hediye seçeneklerimiz yalnızca öğretmenleriniz için değil okulunuza da özel olabilir. Bir yönetici olarak okulunuzda çalıştırdığınız öğretmenlerinize vereceğiniz hediye onları önemsediğinizin de altını çizecek ve okulunuzda verdiğiniz eğitimin kalitesini bir üst seviyeye çıkaracaktır.

Öğretmene ve okullara özel hazırlanmış hediye kiti örneklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 
Bizimle çalışmak isterseniz teklif formumuzu doldurarak ya da e-mail ile taleplerinizi bizlere bildirerek bizlerle irtibata geçebilirsiniz.Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.