Mağazacılar Günü Hediyeleri


Mağazacılar Günü Hediyeleri

MAĞAZACILAR GÜNÜ HEDİYESİ

12 Mart Mağazacılar Günü Hediye Kutuları

Gerek alışveriş merkezlerinde olsun gerek caddelerde, tüm mağazalar firmaların kurum kültürünü yansıtmaktadır. Mağazaların dekorasyonları, dizilimleri, içeri girdiğimizde aldığımız koku kadar, çalışanlarının da kurum kültürünü yansıtması beklenir. Zor şartlar altında, herkes tatil yaparken ek mesailerle çalışan mağaza çalışanlarına kurumların ekstra özen göstermesi ve onları el üzerinde tutması beklenir. Sonuçta final müşterinin ilk karşılaştığı kişi gene mağaza çalışanlarıdır.

Bu özel günde mağazacılara alınabilecek en güzel kurumsal mağazacılar günü hediyelerini gelin beraber hazırlayalım. Hazırlık süresinde beraber kutunuzun içerisine ne koyacağınıza karar verebiliriz, sonrasında ise hazırlamadan, sevkiyata kadar tüm operasyonu bize bırakın. Siz de mutlu ettiğiniz mağaza çalışanlarınızın mutlu mesajlarını okuyun, bir çok mağaza çalışanı aldıkları hediyeleri sosyal medyalarında paylaşarak çalıştıkları kuruma teşekkürlerini iletmektedirler. Bu paylaşımları görmek bizleri de çok mutlu etmektedir.

Peki Mağazacılar Günü Hediye Kutularına ne konulabilir?

Logolu Kupa

Filtre Kahve

Logolu Türk Kahvesi Fincanı

Türk Kahvesi

Lokum

Çikolata

Peştamal

Havlu

Süs Eşyaları

Termos

French Press

MokaPot

Mağazacılar Gününü kutlayan not kartları

Mağazacılar günü tebrik kartlarına ne yazılır, örnek notlar bir sonraki bloğumuzda…

Bizi takip etmeye devam edin😊

Kurumsal siparişleriniz için gelin beraber çalışalım, teklif almak için bizlere kurumsal@helloboxturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.