Kurumsal Sağlık ve Hijyen Hediye Setleri


Kurumsal Sağlık ve Hijyen Hediye Setleri
KURUMSAL SAĞLIK VE HİJYEN HEDİYE SETLERİ 

Covid–19 salgınında önlemler kapsamında personeliniz için verebileceğiniz hediye çeşitleri içerisinde sağlık ve hijyen kitleri de bulunmaktadır. Şirketinize özel olarak hazırlanan hediye paketleri sayesinde hem Corona sürecine önem hem de personelinizin sağlığına verdiğiniz önemi elle tutulur hale dönüştürebilirsiniz.

Hijyen ve sağlık setlerinin amacı adından da anlaşılacağı gibi salgına karşı bir bilinç oluşturmak fakat şirketinize özel bir ürün içeriği hazırlattığınızda bunu aynı zamanda kurumsal bir önleme de çevirmiş olabilirsiniz. 

Hediye kitleri firmanıza özel hazırlanırken kutularda özel bir tema belirleyerek hediyeleri daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Hediye kitlerinin içeriği sizin tercihinize göre çeşitlendirilebilir. İste kolonya isterseniz el dezenfektanı, maske,  ya da hepsi birden. Çalışanlarınızın Sağlığı Önemlidir!

Yöneticilerin, personellerinin sağlığını düşünmesi onların iş verimini artırdığı gibi hasta olmaları halinde yaşanacak olan iş kayıplarını da düşürecektir. Güzel ve şık bir kutu ile personeline vereceğiniz hediye setleri yalnızca onların ve sizin değil aileleriyle birlikte sizin kocaman bir aile olduğunuzu da ön plana çıkaracaktır.

Siz de çalışanlarınız için hazırlanmış hediyeler istiyor ancak biraz ilham arıyorsanız, örnek kurumsal sağlık hediye projelerimizi inceleyebilirsiniz. Bizlerle çalışmak isterseniz teklif formumuzu doldurarak ya da e-mail ile taleplerinizi bizlere bildirerek bizlerle irtibata geçebilirsiniz.Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.