Kurumsal Hoşgeldin Hediye Setleri


Kurumsal Hoşgeldin Hediye Setleri
KURUMSAL HOŞGELDİN HEDİYE SETLERİ

Hoş geldin hediye kitleri, özel şirket veya kurumların işe yeni başlayan ya da herhangi bir nedenden dolayı uzun süre işe gelemeyen çalışanlarına vermek için hazırlamış olduğu sürpriz kutulardır. İçerisinde personelin kullanmaktan keyif alacağı ürünler vardır.

Helloboxcorp şirketinizin ya da kurumunuzun tasarlamış olduğu ya da planladığı ürünleri elle tutulur hale getirerek personelinize sunmanızı sağlar.

Hediye setleri üzerine, logo ya da şirketinizi öne çıkaracak olan bilgiler eklenebilir. Kişiselleştirebilme sayesinde her kit çalışanlarınızın ismine özel olarak hazırlanabilir.  

Setler sıradan bir gönderimle değil tamamen kurumun ya da şirketinizin prestijine yakışır bir şekilde paketlenir. Kitlerin farklı lokasyonlara gönderiminin istenmesi durumunda, kırılma ve hasarlara karşı gerekli olan tüm koruma sağlanarak taşınmaya hazır bir şekilde teslim edilir.

Çalışanlarınızı Motive Edin

Motivasyon her çalışan için çok önemlidir. İşe yeni başlayacak olan bir personele vereceğiz hediye ise onun ilk günden itibaren işine dört elle sarılmasını sağlayacaktır.
Hoş geldin setleri sadece işe yeni gelen personeliniz için değil zorlu bir çalışma dönemi içerisine girmeden ya da çıktıktan sonrada personelinize sunabileceğiniz değerli kutulardır.

Siz de kurum kültürünüzü yansıtan, yeni işe giren personelinizin yüzünde bir tebessüm uyandıracak ve tüm iş yaşamı boyunca işine de yarayacak ürünleri bir araya getirerek bir hediye hazırlamak isterseniz HelloBox olarak yanınızdayız. Bizlere dilerseniz teklif formumuzu doldurarak ya da dilerseniz e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Örnek Kurumsal Hediyeleri İncelemek için tıklayınız. 


Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.