Kurumsal Bayi Hediyeleri


Kurumsal Bayi Hediyeleri
Kurumsal Bayi Hediyeleri

Firmaların iş ortakları olan bayilere sunulacak olan hediyelerin özel olması gerekir. Hediye verilirken mutlaka bir amacı olmalı ve sizi hatırlatması gerekir. Sizi hatırlatan hediye aidiyet duygusu uyandırırken aynı zamanda birlik ve beraberliğinde bir simgesi olacaktır. Hediye kullanışlı olduğunda karşılığını bulur ve uzun yıllar boyunca saklanabilir.

Helloboxcorp olarak hediyelerimizi hazırlarken kurumsal imajınıza ve firmanızın genel kimliğine uygun hareket etmeyi tercih ederiz. Özellikle bayi toplantılarında iş ortaklarınıza sunacağınız bu hediyeler mutluluk verici bir tarza sahip olmak zorundadır.

Aşağıda bulunan kurumsal bayi hediyeleri, en çok tercih edilen ürünler arasından seçilerek bir araya getirilmiştir. Eğer siz başka bir yerde olmayan ve tamamen size özgün olmasını istediğiniz özel hediye arayışındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu yılki bayi toplantınızda iş ortaklarınıza farkı bir hediye sunumu yapmak istiyorsanız aşağıdaki kitlerimizi inceleyebilirsiniz. 
Konseptinize ve firmanıza uygun kurumsal bayi toplantıları için hazırlanmış hediye kiti örnekleri aşağıdadır.
Bizimle çalışmak isterseniz teklif formumuzu doldurarak ya da e-mail ile taleplerinizi bizlere bildirerek bizlerle irtibata geçebilirsiniz.


Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.