Kadınlar Günü Hediyeleri


Kadınlar Günü Hediyeleri

KADINLAR GÜNÜ HEDİYELERİ

08 Mart Dünya Kadınlar günü, kadının iş dünyasında daha da fazla yer alması ve üst düzey pozisyonlarda daha fazla bulunması ile artık tüm kurumsal firmalarda ayrı bir öneme sahip olmuştur. Kadına verilen değerin arttığını her geçen sene biraz daha gözlemlemek, kadın girişimi ile kurulan ve %85'i kadın çalışanlardan oluşan firmamız için çok büyük mutluluk olmaktadır.

Kurumsal firmalar bu özel günde kadınlara hediyeler hazırlamaktadır, bizler de işin bu en güzel yerinde devreye girmekteyiz. Kadınları günü hediye kutularının bu özel günde sahiplerine sorunsuzca ulaşması ve güzel mesajlarla yürekleri doldurması bizler için çok önemli.

Şimdiye kadar bir çok kadınlar günü hediyesi hazırladık ancak hem hikayesi, hem konsepti, hem de şıklığı ile akıllarda kalan ilk 3 projenin linklerini sizlerle paylaşmak isteriz.

1) Mimozalar ile Kadınlar Günü arasındaki bağlantının çok ince olarak işlendiği Kadınlar Günü hediyemizi incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

AkGıda - Kadınlar Günü Hediye Kutuları (helloboxcorp.com)

2) Kadın emeği ile hazırlanan ürünlerden oluşan kadınlar günü hediye kutumuz tüm emekçi kadınlara ilham olsun.

Arena Bilgisayar Kadınlar Günü Hediyeleri (helloboxcorp.com)

3) Kadın demek canlılık demektir, iç karartıcı hediyelerden sıyrılan ve ışık saçan süper bir kadınlar günü hediyesi incelemek isterseniz aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Inomist - Kadınlar Günü Hediye Kutusu (helloboxcorp.com)

Gelin bu özel günde Kadınlar Günü Hediyelerinizi beraber oluşturalım. Copyright © 2020 | HelloBox Corp bir HelloBox iştirakidir.